Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Test Centrum Dronte

Přemýšlíte nad koupí nového kajaku?
Nekupujte zajíce v pytli, TESTUJTE!

Jeden z nejvýraznějších světových výrobců lodí, firma Pyranha, otvírá testovací centrum v České republice. Od 1. 4. 2006 si můžete všechny typy lodí Pyranha zapůjčit a vyzkoušet v novém Pyranha TEST CENTRU v cestovní kanceláři a kajakářské škole Dronte. Pod vedením zkušených instruktorů se nejen naučíte správným kajakářským návykům, ale navíc zjistíte, která loď je pro vás ideální. K dispozici budete mít kajaky pro školy, na turistiku, divokou vodu, rodeo a výhledově přibudou i kajaky mořské. Vždy nejnovější typy!

Během března 2006 dorazí do Pyranha TEST CENTRA první kamion s horkými novinkami. Přijďte si vyzkoušet například rodeovku 4-Twenty v obou velikostech, playbot Seven-0 také v obou velikostech. Rozhodně nebudou chybět ani hravé kajaky Stretch M/L a L/XL vhodné na všechny řeky. Pravděpodobně dorazí i nejnovější z kajaků Pyranha creekový riwer runner Burn coby parádní nástupce H2, H3. Nebude chybět ani čistokrevná creekovka M3. Pro školy levný moderní Master TG a pro juniory TG lite, klasický playboat Ina Zone 232 a 242 a pro turistiku jedinečná G3.

V případě, že po vyzkoušení se rozhodnete kajak Pyranha zakoupit, můžete tak učinit v síti prodejen VODÁK sport nebo nově přímo v Pyranha TEST CENTRU.
Pyranha test centrum je otevřeno celoročně.

Více info na http://www.dronte.cz/index_pyranha_test.htm