Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Štastné a veselé, REVovité!  21.12.2007

Tak zas máme Vánoce! Je to ideální čas se nadchnout pro hračky na novou sezónu a naplánovat pádlovací úkoly na příští rok!

Zde v Pyranha továrně jsou všichni ve sváteční náladě, zatímco vyrábí jednoho Reva a Everesta za druhým, jak jen rychle to jde.

Dokázali jsme jednoho dodat týmovému pádlerovi Mattu Hamiltonovi do Kanady a on s ním vyrazil na opravdu studené pádlováníčko. Zde jsou jeho první postřehy ohledně té lodě:


Byl zatím nejstudenější den téhle zimy... -15۫۫ C a můj fungl nový Rev dorazil na letiště v Ottawě. Borci z anglické centrály mi ho poslali letadlem. Raději ani nechci vědět, kolik tohle stálo. Ale je tu a už se nemůžu dočkat, až ho vyzkouším navzdory nepřátelsky mrazákové teplotě.

Po obtelefonování Bill Harris souhlasil, že připádluje a udělá nějaké fotky a natočí video.
Když přijedu na Garb, zjišťuji, že řeka stoupla skoro o stopu... Takže míříme k McCoyovi. Jak dorazíme na místo, je krásné světlo na focení a opar, který stoupá z vody, vypadá taky fantasticky. Bill mi celou dobu říká, že jsem pako. No, možná že jo, ale já chci pádlovat, potažmo když Pyranha spáchala tohle všechno, aby mi dopravili loď. Vystrojený ve výbavě na šestkovou vodu vyrážím.Loď funguje skvěle. Vysoká oblast kolen nechává více prostoru pro nody a umožňuje agresivnější posez při pádlování. A samozřejmě všechny ty drobnosti, které dorazily v pytli s výbavou, umožňují si sezení dále individuálně upravit. A jak tedy loď funguje? Loď carvuje skutečně dobře a přechody z hrany na hranu je snadný.
A super akceleruje na hraně. Uvolněnost dna zjednodušuje pohyb a prohnutí mi dávalo sebedůvěru při surfování pozpátku na vlně. Suma sumárum, loď je skvělý nástroj.

Jsa trochu moc těžký pro střední velikost (84kg), už se nemůžu dočkat, až to rozjedu na větší velikosti. A taky se těším na teplejší počasí. A zatím si budu užívat toho půl metru sněhu, co nám tu v rámci předpovědi naslibovali na dnešní večer. Čas na lyže!Pěkný kousek Matte! A pozdravy a poděkování Billovi, že vydržel zimu a udělal pěkné fotky.

Ostatní velikosti REVa budou následovat poměrně rychle: malá velikost (S) už je na odlévání, u středně dlouhé verze (ML) právě dotesáváme finální tvary než se budou dělat vzorky.

Takže je to tu hektické jako obvykle, jak se snažíme i z těch posledních lodiček udělat vánoční dárky. Těšíme se na pořádný odpočinek během prázdnin a možná se s vámi potkáme někde na řece.Takže do nového roku se mějte fajn, ať jste v pořádku a díky za podporu, kamarádství a zpětnou vazbu v průběhu tohoto roku.


Šťastné a veselé Vám všem od


Zpět na novinky
news