Logo
Výhradním dovozcem lodí Pyranha pro ČR a SR je firma Vodák sport HTML kodérPHP programátor
Uvod
O nas
O nas
Novinky
Forum
Kontakt
Divoka voda
More/Turistika
Klub/Specialiste
Dealers

Novinky

Revy vzhůru!  16.11.2007

Ahoj všichni,

Zima vráží do Británie, což znamená, že se vypije víc šálků čaje a kávy než obvykle, abychom přečkali temné dny!

Minulý víkend byl pro Pyranhu jeden z těch rušných. Llangollen v severním Walesu ve Spojeném Království hostil premiéru nově předělaného filmu ‘Dudh Kosi – neúprosná řeka Everestu‘ pořádanou Davem Manby.

Velkolepá expedice roku 1976 byla sponzorovaná Pyranhou, jelo se na původních laminátových kajacích Everest a byla to jedna z prvních cest, které výrazně posunuly hranice ježdění na divoké vodě a získaly pozornost médií, čímž pomohly formovat vodácký sport do dnešní podoby. Tato nová verze filmu obsahuje záběry které původně zůstaly na podlaze střižny i současné rozhovory s některými členy týmu zaměřené na expedici, která jim změnila život.(Z leva doprava) Graham, Rob a Dave

Den akce zastihl Dava, Roba Hastingse (oba jsou původní členové ‘Canoeing Down Everest Team’) a MD Pyranhy a hlavního designéra Grahama Mackeretha u Hadího ocasu (Serpents Tail) na řece Dee. Sešli se, aby popřemýšleli a prohnali zbrusu nový Everest. Ti tři se hladce, s klidem se prohnali peřejí a trochu proškolili diváky.Celou recenzi filmu najdete v 81. vydání CKUK a sledujte chystanou rubriku o Everest týmu. Kopii aktuální verze filmu si můžete objednat na www.davemanby.comZa velkou louží proběhl 12. Green River Narrows race, Everest byl pro účastníky oblíbenou volbou a ukázal se být tak trochu tajnou zbraní. Kompletní zprávu o závodu najdete v příspěvku Jareda Seilera na stránce Pyranha týmu.A konečně a především, měli jsme o tom vlastně psát na začátku, nový Rev M šel do výroby!

Víme, že obrovská spousta lidí čekala, až toto řekneme. No, čekali jsme, vyráběli prototypy, testovali je, pozměňovali, testovali znovu a nyní konečně, po té, co jsme vyslechli spoustu připomínek vodáků, jsme vyrobili playboat, na který jsme opravdu hrdí!Je snadno ovladatelný, vlídný ve válci, milý a rychlý na vlně, skvělá kombinace!

Kompletní údaje Reva vám přineseme co nejdříve.

Brzy je rozešleme všem prodejcům, tak sledujte svůj nejbližší vodácký obchod.Zpět na novinky
news